Schody na wymiar

Twój pomysł, a nasza głowa jak go zrealizować. Nie masz pomysłu? Zapewnimy Ci kompleksową obsługę; fachowe konsultacje, pomiar w nowoczesnej technologii, projekt, wykonanie i montaż realizacji.

Wśród naszych propozycji znajdują się schody dębowe, jesionowe, bukowe oraz gatunki egzotyczne w wersji zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej.

Schody klasyczne

Proponowane przez nas schody klasyczne wyróżniają się ponadczasowym charakterem i funkcjonalnością. Zastosowane dodatki w postaci podstopnic, cokołów oraz balustrady w białym kolorze dodają schodom lekkości, a wnętrzu ciepłego i przyjemnego charakteru.

Schody na konstrukcji drewnianej

Schody wangowe

Schody wangowe posiadają solidną konstrukcję w postaci wang drewnianych grubości 4 cm w, które wpuszczone są stopnie- wersja ażurowa lub razem z podstopnicami- wersja pełna( zabudowane) Poprzez dobór odpowiedniego gatunku drewna oraz koloru i wykończenia idealnie wkomponowują się one we wnętrze domu.

Schody na belce centralnej

Schody te tworzy belka z drewna o grubości 18 cm, która biegnie centralnie i posiada wycięcia(zęby) na, których mocowane są schody. Konstrukcja tych schodów nie ingeruje tak mocno w przestrzeń domu jak w przypadku schodów wangowych.

Schody na konstrukcji stalowej

Schody wangowe

Stalowe wangi tworzące konstrukcję wykonane są ze stali o grubości do 1 cm można je modelować w różne kształty i malować na 200 kolorów. Poprzez minimalną grubość zabierają mało miejsca i można je doskonale dopasować do architektury wnętrza.

Schody typu “Z”

Schody te są skonstruowane z elementów stalowych na kształt litery “Z” w postaci blachy stalowej wycinanej laserowo lub elementów spawanych z profilu zamkniętego, a następnie malowane proszkowo. Połączenie drewna i metalu charakteryzuje nowoczesność i elegancję we wnętrzu.

Schody jednobelkowe

Tworzy je belka stalowa zębata do, której przymocowane są stopnie drewniane, biegnie ona centralnie tworząc zasadniczy element konstrukcji. Schody te są bardzo przestronne i nie zaburzają architektury wnętrza.

Schody bolcowe

Schody bolcowe charakteryzują się wyjątkową lekkością. Wykonane są z bolców stalowych, którymi połączone są stopnie wraz z balustradą z elementów w  konfiguracji pionowej(harfa), a przy ścianie stosuje się element stalowy.

Schody dywanowe

Schody dywanowe mogą mieć konstrukcję samonośną lub żelbetową i nie posiadają nosków. Często łączone z balustradą szklaną charakteryzują się nowoczesnym desingnem i minimalizmem kształtów.

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać szczegóły?