O nas

Schody i balustrady na wymiar 

SCHODY JAN FLOREK to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Zdobyte doświadczenie i nowoczesne spojrzenie umożliwia nam tworzenie schodów na najwyższym poziomie.

Dom to nasza przystań miejsce relaksu i spotkań z rodziną. Wierzymy, że o atmosferze domu decydują również dobre projekty, którymi się otaczamy. Nasze schody to gwarancja najlepszego desingu połączonego z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.

Działamy na terenie województwa Małopolskiego: Kraków, Skawina, Bochnia, Niepołomice, Wieliczka, Olkusz, Chrzanów i Śląskiego; Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska i Tychy.

Podejmujemy się najtrudniejszych zadań

Schody drewniane – tradycyjne czy nowoczesne?
Szukasz wymarzonych schodów dla Twojego domu? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas!
W naszej pracowni nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonaj się sam.

 

Wyższy stopień wtajemniczenia

Jesteśmy pasjonatami swojej pracy i lubimy wyzwania. Stolarskie kwalifikacje naszych specjalistów i najnowocześniejsze narzędzia, którymi dysponujemy pozwolą nam wykonać nawet najbardziej nietypowy projekt.

 

Jak to wygląda w praktyce

Możesz liczyć na indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Ponadczasowa szlachetność surowca, jakim jest drewno nie potrzebuje dodatkowych rekomendacji. My tylko wydobywamy jego urodę, używając wyselekcjonowanego drewna najwyższej klasy.

Dbamy o każdy detal, a komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania są dla nas priorytetem.

Chcemy, żeby nasza praca cieszyła Twoje oczy i służyła przez lata.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych wybranych realizacji