Balustrady

Balustrady na wymiar

Balustrady są bardzo ważnym elementem przy wykonaniu schodów. Zapewniają one bezpieczeństwo i w znacznym stopniu wspomagają konstrukcję schodów i jej stabilność oraz niesamowicie wpływają na klimat i estetykę całych schodów. Poprzez kombinacje różnych materiałów jak drewno, metal, szkło możemy wpływać na różnorodność doznań estetycznych.

Balustrady drewniane

Przy schodach w formie klasycznej proponujemy balustrady drewniane, które mogą być wykonane z tralek; kwadratowych, drążków i tradycyjnych. Elementy balustrad drewnianych mogą występować w naturalnych kolorach- bezbarwne lub barwione- bejcowane, gdzie zostaje zachowany naturalny rysunek i niepowtarzalna struktura drewna.

Balustrady drewno-metal

Połączenie drewna z metalem nadaje przejrzystości i lekkości balustradom.

Balustrady typu “Harfa”

W naszych projektach stosujemy profile i rurki stalowe, które są malowane proszkowo we wszystkich dostępnych kolorach i strukturach z wzornika RAL. Technologia malowania proszkowego zapewnia wysoką odporność chemiczną oraz trwałość i jednolitość kolorów.

Balustrady spawane

Balustrady spawane mogą występować w formie prostych poziomych lub pionowych  profili lub prętów. Stosujemy, też formy nowoczesne w postaci nieładu artystycznego.

Balustrady wypalane laserowo

Balustrady wypalane laserowo wykonane są z blachy stalowej malowanej proszkowo. Architektura ażurów pozwala na uwolnienie fantazji, gdyż formy geometryczne, które można wykorzystać są praktycznie nieograniczone. Balustrady te wykonujemy najczęściej w połączeniu z ramą drewnianą.

Balustrady szklane

Balustrady szklane wykonujemy ze szkła hartowanego w formie tafli- całoszklane zamknięte w ramie stalowej lub drewnianej.

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać szczegóły?