Schody na wymiar

SCHODY JAN FLOREK to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Zdobyte doświadczenie i nowoczesne spojrzenie umożliwia nam tworzenie schodów na najwyższym poziomie.

Dom to nasza przystań miejsce relaksu i spotkań z rodziną. Wierzymy, że o atmosferze domu decydują również dobre projekty, którymi się otaczamy. Nasze schody to gwarancja najlepszego desingu połączonego z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.

Działamy na terenie województwa Małopolskiego: Kraków, Skawina, Bochnia, Niepołomice, Wieliczka, Olkusz, Chrzanów i Śląskiego; Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska i Tychy.

Oferta

  • Schody na wymiar

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  • Balustrady

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Twój styl to nowoczesne formy, skandynawski minimalizm, a może sielskie, przytulne wnętrza? Wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Jesteśmy elastyczni i gotowi zrealizować najbardziej skomplikowane wyzwania.

OPTYMALNE ROZWIĄZANIA

Dom to nasza przystań, miejsce relaksu i spotkań z rodziną. Wierzymy, że o atmosferze domu decydują również dobre projekty, którymi się otaczamy. Nasze schody to gwarancja najlepszego designu połączonego z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.

KLASYKA I NOWOCZESNOŚĆ

Twój projekt, a nasza głowa, jak go zrealizować. Nie masz pomysłu? Zapewniamy fachowe konsultacje oraz pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Zobacz, jak to robimy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych wybranych realizacji